Başakşehir Su Kaçağı Servisi

Başakşehir Su Kaçağı Servisi
  • Adres:

    1.Avrupa Yakası; Çınar Mah. 783 Sk. No:10/A BAĞCILAR 2.Anadolu Yakası; Atakent Mah. Alemdar Cad. No:48/B ÜMRANİYE / İST

  • İletişim:

    Telefon: 0530 115 58 37
    E-Posta: info@kacaksubulmaservisi.com

Başakşehir Su Kaçağı Servisi

Başakşehir  Su kaçağı Bulma

Başakşehir Su kaçağı konusunda Başakşehirli müşterilerine akıllarından geçen hizmet kalitesini en yüksek seviyede sunmakta olan Han tesisat, tıkanıklık ve su kaçağı hizmetlerini yürütmektedir.

Başakşehir su kaçağı bulma konusunda oldukça profesyonel deneyimleri bünyesinde barındırmaktadır

Başta Başakşehir halkı olmak üzere Başakşehir'in tüm semt ve mahallelerine kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Borularda oluşan tıkanıklık açma sorunlarını en hızlı şekilde yürütmekte gerekirse tesisatlar da oluşan sorunları yine bir hızlı şekilde gidermektedir. Tıkanıklık oluşumlarına neden olan lavabo deliklerinden kaçan yabancı cisimler, boruların içinden geçen suyun engellenmesine neden olmaktadır. Bunun önüne geçmek için özellikle lavabo deliklerinde özel süzgeç veya ızgaralar bulundurmak büyük önem arz etmektedir. Tıkanıklıkların en büyük nedenlerinden olan klozet ve tuvaletlere atılan diğer yabancı maddeler borular içerisinde su geçişlerini engellemektedir. Tıkanıklık açma sorunlarınız ortaya çıktığı anlarda Han tesisat olarak en hızlı şekilde istenen adrese ulaşmaktayız.

Bina içerisindeki borularda ortaya çıkan tıkanıklık durumlarında özel kameralı cihazlar ile tıkanıklığın oluştuğu nokta tespit edilmekte ve tam da tıkanıklığın oluştuğu bölge üzerinde gerekli çalışmalar yürütülmektedir.

Tıkanıklık açma işlemi en kısa sürede yerine getirilmekte ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanmaktadır. Binalarda yaşanan tıkanıklık sorunları hayatın kalitesini oldukça düşürmektedir. Günlük yaşamda tuvalet ihtiyaçları veya mutfak lavabolarında su ile çalışmalar tıkanıklık olduğu dönemlerde aksamakta ve hayatımızı olumsuz etkilemektedir.

Tıkanıklık oluşumları konusunda tüm ev halkının bilinçlenmesi ve bir daha tıkanıklık yaşanmaması adına lavabo deliklerinden veya tuvaletlerden yabancı cisim geçişi engellenmelidir.

Su sızıntı tespiti olarak yine binanın nereden geldiği belli olmayan su sızıntıları ortaya çıkartılmakta ve sızıntının gerçekleştiği noktada profesyonel bir ekip çalışması yerine getirilmektedir.

küçük bir tahribat noktası oluşturularak sızıntının ortadan kaldırılması sağlanarak yine gerekli işlemler tamamlanmakta ve tahribat durumu ortadan kaldırılmaktadır. Su kaçağı tespiti Pimaş açma ve buna benzer diğer tıkanıklık sorunlarınızda Han tesisat olarak 7/24 yanı başınızda bulunmaktadır.

Firmamız sizden gelen talepler doğrultusunda doğru ekipmanlar ile en hızlı şekilde istenen noktalarda bulunmanın gayretini yürütmektedir